Pacman package manager 3.3.1 - en to kk translation catalogue (133 entries)

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
kk: %s қысқартылады: %jd/%jd байт

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
kk: дерекқордағы қате ақпарат %s: %s дестесінің аты сәйкес келмейді

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
kk: дерекқордағы қате ақпарат %s: %s дестесінің нұсқасы сәйкес келмейді

en: %s installed as %s
kk: %s қазір %s ретінде орнатылды

en: %s saved as %s
kk: %s қазір %s деп сақталды

en: %s will be installed before its %s dependency
kk: %s қазір тәуелділік ретінде %s алдынан орнатылады

en: %s will be removed after its %s dependency
kk: %s қазір тәуелділік ретінде %s кейін өшіріледі

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
kk: %s-%s ескірмеді --  қайта орнатылады

en: %s-%s is up to date -- skipping
kk: %s-%s ескірмеді --  өткізіледі

en: %s: downgrading from version %s to version %s
kk: %s: қазіргі %s нұсқасынан %s нұсқасына дейін төмендету

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
kk: %s: десте нұсқасын төмендетуді елемеу (%s => %s)

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
kk: %s: дестені жаңартуды елемеу (%s => %s)

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
kk: %s: орнатылған нұсқа (%s), %s (%s) ішіндегісінен жаңа болып тұр

en: attempt to re-register the 'local' DB
kk: дерекқорды қайта тіркеу талабы

en: call to popen failed (%s)
kk: popen шақыру сәтсіз аяқталды (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
kk: waitpid шақыру қатемен аяқталды(%s)

en: cannot open package file
kk: десте файлын ашу мүмкін емес

en: cannot remove all files for package
kk: дестенің барлық файлдарын өшіру мүмкін емес

en: cannot remove file '%s': %s
kk:  '%s' файлын өшіру мүмкін емес: %s

en: cannot replace %s by %s
kk: %s жаңа %s нұсқасымен алмастыру мүмкін емес

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
kk: "%s" шешу мүмкін емес, ол "%s" тәуелділігі болып тұр

en: cannot resume download, starting over
kk: жүктемені жалғастыру мүмкін емес, басынан басталады

en: cannot write to file '%s'
kk: '%s' файлына жазу мүмкін емес

en: command failed to execute correctly
kk: команда дұрыс орындалмады

en: conflicting dependencies
kk: ерегісетін тәуелділіктер

en: conflicting files
kk: ерегісетін файлдар

en: conflicting packages were found in target list
kk: мақсаттар тізімінде ерегісетін дестелер табылды

en: corrupted database entry '%s'
kk: дерекқордағы '%s' жазбасы зақымдалған

en: could not add entry '%s' in cache
kk: кэш ішіне '%s' жазбасын қосу мүмкін емес

en: could not change directory to %s (%s)
kk: %s бумасына ауысу мүмкін емес (%s)

en: could not change directory to / (%s)
kk: / бумасына ауысу мүмкін емес (%s)

en: could not change the root directory (%s)
kk: түбірлік буманы ауыстыру мүмкін емес (%s)

en: could not commit removal transaction
kk: өшіруге сұранымды орындау мүмкін емес

en: could not commit transaction
kk: сұранымды аяқтау мүмкін емес

en: could not copy tempfile to %s (%s)
kk: уақытша файлды %s ішіне көшіру мүмкін емес (%s)

en: could not create database
kk: дерекқорды құру мүмкін емес

en: could not create directory %s: %s
kk: %s бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: could not create removal transaction
kk: өшіруге сұранымды құру мүмкін емес

en: could not create temp directory
kk: уақытша буманы құру мүмкін емес

en: could not create transaction
kk: сұранымды жасау мүмкін емес

en: could not extract %s (%s)
kk: %s тарқату қатесі (%s)

en: could not find %s in database -- skipping
kk: дерекқор ішінде %s табылмады --  өткізіп жібереміз

en: could not find database
kk: дерекқорды табу мүмкін емес

en: could not find or read directory
kk: буманы табу не оқу мүмкін емес

en: could not find or read file
kk: файлды табу не оқу мүмкін емес

en: could not find or read package
kk: дестені табу не оқу мүмкін емес

en: could not fork a new process (%s)
kk: жаңа үрдісті құру мүмкін емес (%s)

en: could not get current working directory
kk: ағымдағы жұмыс бумасын анықтау мүмкін емес

en: could not initialize the removal transaction
kk: өшіруге сұранымды іске қосу мүмкін емес

en: could not initialize transaction
kk: сұранымды іске қосу мүмкін емес

en: could not install %s as %s (%s)
kk: %s қазір %s ретінде орнату мүмкін емес: %s

en: could not open %s: %s
kk: %s ашу мүмкін емес: %s

en: could not open database
kk: дерекқорды ашу мүмкін емес

en: could not open file %s: %s
kk: %s файлын ашу мүмкін емес: %s

en: could not parse package description file in %s
kk: %s ішіндегі анықтама файлын зерттеу мүмкін емес

en: could not prepare removal transaction
kk: өшіруге сұранымды дайындау мүмкін емес

en: could not remove database %s
kk: %s дерекқорын өшіру мүмкін емес

en: could not remove database entry
kk: дерекқордан жазбаны өшіру мүмкін емес

en: could not remove database entry %s-%s
kk: дерекқордан %s-%s жазбасын өшіру мүмкін емес

en: could not remove entry '%s' from cache
kk: кэш ішінен '%s' жазбасын өшіру мүмкін емес

en: could not remove lock file %s
kk: %s оқшау файлын өшіру мүмкін емес

en: could not remove tmpdir %s
kk: tmpdir %s өшіру мүмкін емес

en: could not rename %s to %s (%s)
kk: %s атын жаңа %s атына ауыстыру мүмкін емес (%s)

en: could not satisfy dependencies
kk: тәуелділіктерді шешу мүмкін емес

en: could not update database
kk: дерекқорды жаңарту мүмкін емес

en: could not update database entry %s-%s
kk: дерекқорда жазбаны жаңарту мүмкін емес %s-%s

en: couldn't create package cache, using /tmp instead
kk: дестелер кэшін құру мүмкін емес, оның орнына /tmp қолданылады

en: database already registered
kk: дерекқор тіркелген болып тұр

en: database not initialized
kk: дерекқор іске қосылмады

en: database path is undefined
kk: дерекқорға жол анықталмаған

en: delta patch failed
kk: дельта патчті қолдану қатемен аяқталды

en: dependency cycle detected:
kk: циклдік тәуелділік табылды:

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
kk: %s бумасының қатынау рұқсаттары әр түрлі
    файлдық жүйе: %o  десте: %o

en: disk
kk: дискі

en: downgrading package %s (%s => %s)
kk: дестенің нұсқасын төмендету %s (%s => %s)

en: download library error
kk: download library қатесі орын алды

en: duplicate target
kk: мақсаттардың қайталануы

en: error invoking external downloader
kk: сыртқы жүктемелер менеджерін шақыру қатемен аяқталды

en: error while reading package %s: %s
kk: %s дестесін оқу қатесі: %s

en: error writing to file '%s': %s
kk: '%s' файлына жазу қатесі: %s

en: extract: not overwriting dir with file %s
kk: тарқату: бума %s файлымен ауыстырылмайды

en: extract: symlink %s does not point to dir
kk: тарқату: %s символдық сілтемесі бумаға көрсетіп тұрған жоқ

en: extracting %s as %s.pacnew
kk: %s қазір %s.pacnew ретінде сақталды

en: failed retrieving file '%s' from %s
kk: '%s' файлын  %s адресінен алу қатемен аяқталды

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
kk: '%s' файлын  %s адресінен алу қатемен аяқталды : %s

en: failed to download %s
kk: %s жүктеп алу мүмкін емес

en: failed to retrieve some files
kk: кейбір файлдарды алу сәтсіз аяқталды

en: failed to retrieve some files from %s
kk: %s адресінен кейбір файлдарды алу мүмкін емес

en: ignoring package %s-%s
kk: дестені елемеу %s-%s

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
kk: дестені алмастыруды елемеу (%s-%s => %s-%s)

en: insufficient privileges
kk: құқықтар жеткіліксіз

en: invalid name for database entry '%s'
kk: дерекқордағы '%s' жазбасының аты қате

en: invalid or corrupted delta
kk: дельта файлы қате не зақымдалған

en: invalid or corrupted package
kk: десте қате не зақымдалған

en: invalid regular expression
kk: тұрақты өрнек дұрыс емес

en: invalid url for server
kk: сервер адресі қате

en: libarchive error
kk: libarchive қатесі орын алды

en: library already initialized
kk: library іске қосылған болып тұр

en: library not initialized
kk: library іске қосылмады

en: missing package metadata in %s
kk: %s ішінде дестенің мета мәліметтері жоқ

en: missing package name in %s
kk: %s ішінде десте аты жоқ

en: missing package version in %s
kk: %s ішінде десте нұсқасы жоқ

en: no %s cache exists, creating...
kk: %s кэші жоқ болып тұр, құрылады...

en: no servers configured for repository
kk: репозиторий үшін серверлер бапталмаған

en: no such repository
kk: мұндай репозиторий жоқ

en: operation cancelled due to ignorepkg
kk: әрекет ignorepkg салдарынан тоқтатылды

en: operation not compatible with the transaction type
kk: әрекет сұранымның түрімен үйлеспейді

en: out of memory!
kk: жады жеткіліксіз!

en: package filename is not valid
kk: десте файлдың аты қате

en: problem occurred while installing %s
kk: %s орнату кезінде қате кетті

en: problem occurred while upgrading %s
kk: %s жаңарту кезінде қате кетті

en: provider package was selected (%s provides %s)
kk: тандалған %s дестесі %s ұсынады

en: removing %s from target list
kk: мақсаттар тізімінен '%s' өшіріру

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
kk: мақсаттар тізімінен '%s' өшіріледі, өйткені ол '%s' дестесімен ерегіседі

en: removing invalid database: %s
kk: қате дерекқорды өшіру: %s

en: replacing older version %s-%s by %s in target list
kk: мақсаттар тізімінде ескірген %s-%s нұсқасы жаңа %s нұсқасымен алмастырылады

en: replacing packages with -U is not supported yet
kk: дестелерді -A мен -U опцияларын қолданып алмастыру әлі жасалмаған

en: repository '%s' not found
kk: '%s' репозиторийі табылмады

en: skipping %s-%s because newer version %s is in target list
kk: %s-%s өткізіледі, өйткені жаңа %s нұсқасы мақсаттар тізімінде бар болып тұр

en: transaction aborted
kk: сұраным тоқтатылды

en: transaction already initialized
kk: сұраным іске қосылған болып тұр

en: transaction commit attempt when database is not locked
kk: оқшауланбаған дерекқорға жазу талабы

en: transaction not initialized
kk: сұраным іске қосылмады

en: transaction not prepared
kk: сұраным дайындалмады

en: unable to lock database
kk: дерекқорды оқшаулау мүмкін емес

en: unexpected error
kk: күтпеген қате кетті

en: unexpected system error
kk: күтпеген қате

en: unresolvable package conflicts detected
kk: шешілмейтін дестелер ерегісі табылды

en: url '%s' is invalid
kk: '%s' сілтемесі қате

en: url scheme not specified, assuming HTTP
kk: сілтеменің түрі анықталмады, HTTP деп саналады

en: wrong or NULL argument passed
kk: аргумент қате не нөлдік болып тұр

en: you can replace packages manually using -Rd and -U
kk: сіз дестелерді қолмен алмастыра аласыз, ол үшін -Rd мен -U қолданыңыз

en: you cannot install two conflicting packages at the same time
kk: сіз екі екі ерегісетін дестені орната алмайсыз
