Pacman package manager 3.3.1 - en to uk translation catalogue (133 entries)

en: %s appears to be truncated: %jd/%jd bytes
uk: здається %s обрізаний: %jd/%jd байтів

en: %s database is inconsistent: name mismatch on package %s
uk: база даних %s неоднорідна: неспівпадіння назви для пакунка %s

en: %s database is inconsistent: version mismatch on package %s
uk: база даних %s неоднорідна: неспівпадіння версій для пакунка %s

en: %s installed as %s
uk: %s встановлено як %s

en: %s saved as %s
uk: %s збережено як %s

en: %s will be installed before its %s dependency
uk: %s буде встановлено перед його %s залежністю

en: %s will be removed after its %s dependency
uk: %s буде вилучено після його залежності %s

en: %s-%s is up to date -- reinstalling
uk: %s-%s не потребує оновлення -- перевстановлюється

en: %s-%s is up to date -- skipping
uk: %s-%s не потребує оновлення -- пропущено

en: %s: downgrading from version %s to version %s
uk: %s: пониження версії з %s до %s

en: %s: ignoring package downgrade (%s => %s)
uk: %s: ігнорування пониження версії пакунка (%s => %s)

en: %s: ignoring package upgrade (%s => %s)
uk: %s: ігнорування оновлення пакунку (%s => %s)

en: %s: local (%s) is newer than %s (%s)
uk: %s: локальна версія (%s) новіша за %s (%s)

en: attempt to re-register the 'local' DB
uk: спроба перереєструвати базу даних 'local'

en: call to popen failed (%s)
uk: виклик popen невдалий (%s)

en: call to waitpid failed (%s)
uk: виклик waitpid невдалий (%s)

en: cannot open package file
uk: неможливо відкрити файл пакунку

en: cannot remove all files for package
uk: неможливо вилучити всі файли для пакунку

en: cannot remove file '%s': %s
uk: неможливо вилучити файл '%s': %s

en: cannot replace %s by %s
uk: неможливо замінити %s на %s

en: cannot resolve "%s", a dependency of "%s"
uk: неможливо розв'язати "%s", залежність "%s"

en: cannot resume download, starting over
uk: неможливо продовжити завантаження, починається з початку

en: cannot write to file '%s'
uk: неможливо писати у файл '%s'

en: command failed to execute correctly
uk: команда не змогла виконатися коректно

en: conflicting dependencies
uk: конфліктуючі залежності

en: conflicting files
uk: конфліктуючі файли

en: conflicting packages were found in target list
uk: в списку цільових пакунків були знайдені конфліктуючі пакунки

en: corrupted database entry '%s'
uk: пошкоджений запис у базі даних '%s'

en: could not add entry '%s' in cache
uk: неможливо додати запис '%s' у кеш

en: could not change directory to %s (%s)
uk: неможливо змінити каталог на %s (%s)

en: could not change directory to / (%s)
uk: неможливо змінити каталог на / (%s)

en: could not change the root directory (%s)
uk: неможливо змінити кореневий каталог (%s)

en: could not commit removal transaction
uk: неможливо здійснити транзакцію вилучення

en: could not commit transaction
uk: неможливо здійснити транзакцію

en: could not copy tempfile to %s (%s)
uk: неможливо скопіювати тимчасовий файл до %s (%s)

en: could not create database
uk: неможливо створити базу даних

en: could not create directory %s: %s
uk: неможливо створити каталог %s: %s

en: could not create removal transaction
uk: неможливо створити транзакцію вилучення

en: could not create temp directory
uk: неиожливо створити тимчасовий каталог

en: could not create transaction
uk: неможливо створити транзакцію

en: could not extract %s (%s)
uk: неможливо розпакувати %s (%s)

en: could not find %s in database -- skipping
uk: неможливо знайти %s в базі даних -- пропускається

en: could not find database
uk: неможливо знайти базу даних

en: could not find or read directory
uk: неможливо знайти чи прочитати каталог

en: could not find or read file
uk: неможливо знайти чи прочитати файл

en: could not find or read package
uk: неможливо знайти чи прочитати пакунок

en: could not fork a new process (%s)
uk: неможливо почати новий процес (%s)

en: could not get current working directory
uk: неможливо отримати поточний робочий каталог

en: could not initialize the removal transaction
uk: неможливо почати транзакцію вилучення

en: could not initialize transaction
uk: неможливо почати транзакцію

en: could not install %s as %s (%s)
uk: неможливо встановити %s як %s (%s)

en: could not open %s: %s
uk: неможливо відкрити %s: %s

en: could not open database
uk: неможливо відкрити базу даних

en: could not open file %s: %s
uk: неможливо відкрити файл %s: %s

en: could not parse package description file in %s
uk: неможливо розібрати файл опису пакунка %s

en: could not prepare removal transaction
uk: неможливо підготувати транзакцію вилучення

en: could not remove database %s
uk: неможливо вилучити базу даних %s

en: could not remove database entry
uk: неможливо вилучити запис з бази даних

en: could not remove database entry %s-%s
uk: неможливо вилучити запис бази даних %s-%s

en: could not remove entry '%s' from cache
uk: неможливо вилучити запис '%s' з кешу

en: could not remove lock file %s
uk: неможливо вилучити файл блокування %s

en: could not remove tmpdir %s
uk: неможливо вилучити тимчасовий каталог %s

en: could not rename %s to %s (%s)
uk: неможливо перейменувати %s на %s (%s)

en: could not satisfy dependencies
uk: неможливо забезпечити залежності

en: could not update database
uk: неможливо оновити базу даних

en: could not update database entry %s-%s
uk: неможливо оновити запис бази даних %s-%s

en: couldn't create package cache, using /tmp instead
uk: неможливо створити кеш пакунку, використовуватиметься /tmp

en: database already registered
uk: база даних вже зареєстрована

en: database not initialized
uk: база даних не ініціалізована

en: database path is undefined
uk: шлях до бази даних не вказано

en: delta patch failed
uk: накладення дельта-патчу невдале

en: dependency cycle detected:
uk: виявлено цикл залежностей:

en: directory permissions differ on %s
    filesystem: %o  package: %o
uk: права каталога відрізняються на
    файловій системі %s: %o  пакунок: %o

en: disk
uk: диск

en: downgrading package %s (%s => %s)
uk: пониження версії пакунку %s (%s => %s)

en: download library error
uk: помилка бібліотеки завантаження

en: duplicate target
uk: продубльований цільовий пакунок

en: error invoking external downloader
uk: помилка виклику зовнішнього завантажувача

en: error while reading package %s: %s
uk: помилка при читанні пакунку %s: %s

en: error writing to file '%s': %s
uk: помилка при запису до файлу '%s': %s

en: extract: not overwriting dir with file %s
uk: розпакування: каталог не було перезаписано файлом %s

en: extract: symlink %s does not point to dir
uk: розпакування: символьне посилання %s не вказує на каталог

en: extracting %s as %s.pacnew
uk: розпакування %s як %s.pacnew

en: failed retrieving file '%s' from %s
uk: не вдалося отримати файл '%s' з %s

en: failed retrieving file '%s' from %s : %s
uk: не вдалося отримати файл '%s' з %s : %s

en: failed to download %s
uk: не вдалося завантажити %s

en: failed to retrieve some files
uk: не вдалося отримати деякі файли

en: failed to retrieve some files from %s
uk: не вдалося отримати деякі файли з %s

en: ignoring package %s-%s
uk: ігнорування пакунка %s-%s

en: ignoring package replacement (%s-%s => %s-%s)
uk: ігнорування заміни пакунка (%s-%s => %s-%s)

en: insufficient privileges
uk: недостатньо прав

en: invalid name for database entry '%s'
uk: невірне ім'я для запису бази даних '%s'

en: invalid or corrupted delta
uk: невірний чи пошкоджений дельта-патч

en: invalid or corrupted package
uk: невірний чи пошкоджений пакунок

en: invalid regular expression
uk: невірний регулярний вираз

en: invalid url for server
uk: невірне посилання чи сервер

en: libarchive error
uk: помилка libarchive

en: library already initialized
uk: бібліотека вже ініціалізована

en: library not initialized
uk: бібліотека не ініціалізована

en: missing package metadata in %s
uk: бракує метаданих пакунку в %s

en: missing package name in %s
uk: бракує імені пакунку в %s

en: missing package version in %s
uk: бракує версії пакунку в %s

en: no %s cache exists, creating...
uk: кеш %s не існує, створюється...

en: no servers configured for repository
uk: для репозиторія не налаштовано жодного сервера

en: no such repository
uk: немає такого репозиторію

en: operation cancelled due to ignorepkg
uk: операцію відмінено через ignorepkg

en: operation not compatible with the transaction type
uk: операція несумісна з типом транзакції

en: out of memory!
uk: не вистачає пам'яті!

en: package filename is not valid
uk: ім'я файлу пакунку невірне

en: problem occurred while installing %s
uk: з'явилась проблема при встановленні %s

en: problem occurred while upgrading %s
uk: з'явилась проблема при оновленні %s

en: provider package was selected (%s provides %s)
uk: був вибраний пакунок %s, що забезпечує %s

en: removing %s from target list
uk: вилучення '%s' зі списку пакунків

en: removing '%s' from target list because it conflicts with '%s'
uk: вилучення '%s' з списку пакунків, бо він конфліктує з '%s'

en: removing invalid database: %s
uk: вилучення невірної бази даних: %s

en: replacing older version %s-%s by %s in target list
uk: старіша версія %s-%s замінюється на %s в цільовому списку пакунків

en: replacing packages with -U is not supported yet
uk: заміна пакунків за допомогою -U поки-що не підтримується

en: repository '%s' not found
uk: репозиторій '%s' не знайдено

en: skipping %s-%s because newer version %s is in target list
uk: %s-%s пропускається, бо в списку цільових пакунків є новіша версія %s

en: transaction aborted
uk: транзакцію перервано

en: transaction already initialized
uk: транзакція вже ініціалізована

en: transaction commit attempt when database is not locked
uk: спроба здійснити транзакцію в той час як база даних не є замкненою

en: transaction not initialized
uk: транзакція не ініціалізована

en: transaction not prepared
uk: транзакція не підготовлена

en: unable to lock database
uk: неможливо заблокувати базу даних

en: unexpected error
uk: неочікувана помилка

en: unexpected system error
uk: неочікувана системна помилка

en: unresolvable package conflicts detected
uk: виявлені нерозв'язні конфлікти пакунків

en: url '%s' is invalid
uk: посилання '%s' невірне

en: url scheme not specified, assuming HTTP
uk: протокол посилання не вказано, вважається HTTP

en: wrong or NULL argument passed
uk: передано невірний аргумент чи NULL

en: you can replace packages manually using -Rd and -U
uk: ви можете власноруч замінити пакунки використавши -Rd та -U

en: you cannot install two conflicting packages at the same time
uk: ви не можете одночасно встановити два пакунки, що конфліктують
