Pacman package manager 3.3.1 - en to uk translation catalogue (431 entries)

en: 
    Do you want to skip the above package(s) for this upgrade?
uk: 
    Бажаєте пропустити вищевказані пакунки для цього оновлення?

en: 
    errors occurred, no packages were upgraded.
uk: 
    сталися помилки, пакунки не були оновлені.

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
uk: 
    використайте '%s {-h --help}' з операцією, щоб взнати доступні опції

en:       --allsource  Generate a source-only tarball including downloaded sources
uk:       --allsource  Генерувати пакунок вихідного коду, включно із завантаженим

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
uk:       --asdeps         встановити пакунки як неявно встановлені

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
uk:       --asexplicit     встановити пакунки як явно встановлені

en:       --asroot     Allow makepkg to run as root user
uk:       --asroot     Дозволити makepkg запускатися з-під root'а

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
uk:       --cachedir <dir> використовувати альтернативний шлях до кешу пакунків

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
uk:       --config <path>  використовувати альтернативний файл налаштувань

en:       --debug          display debug messages
uk:       --debug          показувати відлагоджувальні повідомлення

en:       --holdver    Prevent automatic version bumping for development PKGBUILDs
uk:       --holdver    Попереджувати про автоматичну зміну версії для PKGBUILDів версій в розробці

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignore <pkg>   ігнорувати оновлення пакунка (можна використовувати неодноразово)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignoregroup <grp>
                           ігнорувати оновлення групи (можна використовувати неодноразово)

en:       --logfile <path> set an alternate log file
uk:       --logfile <path> використовувати альтернативний лог-файл

en:       --needed         don't reinstall up to date packages
uk:       --needed         не перевстановлювати пакунки, які не потребують оновлення

en:       --noconfirm      Do not ask for confirmation when resolving dependencies
uk:       --noconfirm      Не питати підтверження під час розв'язання залежностей

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
uk:       --noconfirm      не питати підтвердження

en:       --noprogressbar  Do not show a progress bar when downloading files
uk:       --noprogressbar  Не показувати лінійку прогресу під час завантаження файлів

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
uk:       --noprogressbar  не показувати лінію поступу під час завантаження файлів

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
uk:       --noscriptlet    не виконувати скрипт встановлення, якщо він є

en:       --skipinteg  Do not fail when integrity checks are missing
uk:       --skipinteg  Не видавати помилку, коли перевірки цілісності вихідних файлів відсутні

en:       --source     Generate a source-only tarball without downloaded sources
uk:       --source     Генерувати пакунок вихідного коду, крім завантаженого

en:     Are you sure you wish to do this?
uk:     Ви впевнені, що хочете зробити це?

en:     Remove whole content?
uk:     Вилучити весь вміст?

en:   --config <config> Use an alternate config file (instead of '%s')
uk:  --config <config> Використовувати інший файл налаштувань (замість '%s')

en:   -A, --ignorearch Ignore incomplete arch field in %s
uk:   -A, --ignorearch Ігнорувати неповну частину пакунку %s

en:   -C, --cleancache Clean up source files from the cache
uk:   -C, --cleancache Очистити вихідні файли з кешу

en:   -L, --log        Log package build process
uk:   -L, --log        Занотувати процес збирання пакунку

en:   -R, --repackage  Repackage contents of the package without rebuilding
uk:   -R, --repackage  Перепакувати вміст пакунка без збирання

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
uk:   -b, --dbpath <path>  використовувати альтернативний шлях до бази даних

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
uk:   -c, --cascade        вилучити пакунки і всі пакунки, які залежать від них

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
uk:   -c, --changelog      показати список змін пакунка

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
uk:   -c, --clean          вилучити старі пакунки з кешу (-cc для усіх)

en:   -c, --clean      Clean up work files after build
uk:   -c, --clean      Очистити робочі файли після збірки

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
uk:   -d, --deps           показати список пакунків, встановлених як залежності [фільтр]

en:   -d, --nodeps         skip dependency checks
uk:   -d, --nodeps         пропустити перевірку залежностей

en:   -d, --nodeps     Skip all dependency checks
uk:   -d, --nodeps     Пропускати всі перевірки залежностей

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
uk:   -e, --explicit       показати список явно встановлених пакунків [фільтр]

en:   -e, --noextract  Do not extract source files (use existing src/ dir)
uk:   -e, --noextract  Не розпаковувати вихідні файли (в існуючий каталог src/)

en:   -f, --force          force install, overwrite conflicting files
uk:   -f, --force          примусово встановити, перезаписувати конфліктуючі файли

en:   -f, --force      Overwrite existing package
uk:   -f, --force      Перезаписати існуючий пакунок

en:   -g, --geninteg   Generate integrity checks for source files
uk:   -g, --geninteg   Згенерувати перевірки цілісності вихідних файлів

en:   -g, --groups         view all members of a package group
uk:   -g, --groups         показати всіх учасників групи пакунків

en:   -h, --help       This help
uk:   -h, --help       Ця довідка

en:   -i, --info           view package information
uk:   -i, --info           показати інформацію про пакунок

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
uk:   -i, --info           показати інформацію про пакунок (-ii для резервних файлів)

en:   -i, --install    Install package after successful build
uk:   -i, --install    Встановити пакунок після успішного збирання

en:   -k, --check          check that the files owned by the package(s) are present
uk:   -k, --check          перевірити що файли, які є власністю пакунків, присутні

en:   -k, --dbonly         only remove database entry, do not remove files
uk:   -k, --dbonly         вилучити запис у базі даних, не вилучити файли

en:   -l, --list           list the contents of the queried package
uk:   -l, --list           показати вміст пакунка

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
uk:   -l, --list <repo>    показати список пакунків у репозиторії

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
uk:   -m, --foreign        показати встановлені пакунки, що не знайдені в активних репозиторіях [фільтр]

en:   -m, --nocolor    Disable colorized output messages
uk:   -m, --nocolor    Вимкнути кольорові повідомлення

en:   -n, --nosave         remove configuration files as well
uk:   -n, --nosave         також вилучити файли налаштувань

en:   -o, --nobuild    Download and extract files only
uk:   -o, --nobuild    Тільки завантажити і розпакувати файли

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
uk:   -o, --owns <file>    показати пакунок, який володіє файлом <file>

en:   -p <buildscript> Use an alternate build script (instead of '%s')
uk:   -p <buildscript> Використовувати інший скрипт збирання (замість '%s')

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
uk:   -p, --file <package> використовувати файл пакунка замість бази даних

en:   -p, --print-uris     print out URIs for given packages and their dependencies
uk:   -p, --print-uris     видати посилання для даних пакунків та їх залежності

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
uk:   -q, --quiet          показувати менше інформації в результаті запиту чи пошуку

en:   -r, --rmdeps     Remove installed dependencies after a successful build
uk:   -r, --rmdeps     Вилучити встановлені залежності після успішного збирання

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
uk:   -r, --root <path>    використати альтернативний кореневий каталог встановлення

en:   -s, --recursive      remove dependencies also (that won't break packages)
                           (-ss includes explicitly installed dependencies too)
uk:   -s, --recursive      вилучити залежності також (які не зламають пакунки)
                           (-ss включає явно встановлені залежності також)

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
uk:   -s, --search <regex> шукати локально встановлені пакунки, які відповідають рядку

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
uk:   -s, --search <regex> шукати задані рядки у віддалених репозиторіях

en:   -s, --syncdeps   Install missing dependencies with pacman
uk:   -s, --syncdeps   Встановити відсутні залежності, використовуючи pacman

en:   -t, --unrequired     list packages not required by any package [filter]
uk:   -t, --unrequired     показати пакунки, яких не потребує жоден інший пакунок [фільтр]

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu allows downgrade)
uk:   -u, --sysupgrade     оновити встановлені пакунки (-uu дозволяє пониження версії)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages (that won't break packages)
uk:   -u, --unneeded       вилучити непотрібні пакунки (які не зламають пакунки)

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
uk:   -u, --upgrades       показати список застарілих пакунків [фільтр]

en:   -v, --verbose        be verbose
uk:   -v, --verbose        показувати подробиці

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
uk:   -w, --downloadonly   завантажити пакунки, але нічого не встановлювати чи оновлювати

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
uk:   -y, --refresh        завантажити свіжі бази даних пакунків з сервера

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
uk:   якщо ви впевнені, що менеджер пакунків не
      запущений, ви можете вилучити %s

en:  %s is up to date
uk:  %s не потребує оновлення

en:  local database is up to date
uk:  локальна база даних не потребує оновлення

en: %s contains CRLF characters and cannot be sourced.
uk: %s містить символи CRLF і не може бути використаним.

en: %s does not exist or is not a directory.
uk: %s не існує, або не є каталогом.

en: %s does not exist.
uk: %s не існує.

en: %s exists in both '%s' and '%s'
uk: %s існує і в '%s', і в '%s'

en: %s is designated as a HoldPkg.
uk: :: %s позначений як HoldPkg.

en: %s is invalid or corrupted
uk: %s невірний чи пошкоджений

en: %s is not allowed to be empty.
uk: %s не повинен бути порожнім.

en: %s is not allowed to contain hyphens.
uk: %s не повинен містити дефіси.

en: %s is not allowed to start with a hyphen.
uk: %s не повинен починатися з дефіса.

en: %s is not available for the '%s' architecture.
uk: %s немає для архітектури '%s'.

en: %s is owned by %s %s
uk: %s є власністю %s %s

en: %s not found, searching for group...
uk: %s не знайдено, пошук групи...

en: %s not found.
uk: %s не знайдено.

en: %s package not found, searching for group...
uk: пакунок %s не знайдено, пошук групи...

en: %s was not found in the build directory and is not a URL.
uk: %s не було знайдено в каталозі збирання і це не посилання.

en: %s: %d total files, %d missing file(s)
uk: %s: %d файлів всього, %d файлів відсутні

en: %s: %s exists in filesystem
uk: %s: %s існує у файловій системі

en: '%s' does not have a valid archive extension.
uk: '%s' не має вірного розширення архіву.

en: '%s' is not a package file, skipping
uk: '%s' не є файлом пакунка, пропущено

en: '%s' is not a valid archive extension.
uk: '%s' є невірним розширенням архіву.

en: '%s' is not a valid debug level
uk: рівень відлагодження '%s' невірний

en: '%s': not found in local db
uk: '%s': не знайдено у локальній базі даних

en: '%s': not found in sync db
uk: '%s': не знайдено у базі даних

en: (none)
uk: (немає)

en: :: %s conflicts with %s. Remove %s?
uk: :: %s конфліктує з %s. Вилучити %s?

en: :: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
uk: :: %s є в IgnorePkg/IgnoreGroup. Встановити попри все?

en: :: %s-%s: local version is newer. Upgrade anyway?
uk: :: %s-%s: локальна версія новіша. Оновити попри все?

en: :: %s: conflicts with %s
uk: :: %s: конфліктує з %s

en: :: %s: requires %s
uk: :: %s: потребує %s

en: :: Do you want to cancel the current operation
    :: and upgrade these packages now?
uk: :: Бажаєте скасувати операцію
    :: та оновити ці пакунки зараз?

en: :: File %s is corrupted. Do you want to delete it?
uk: :: Файл %s пошкоджений. Бажаєте його вилучити?

en: :: Install %s from group %s?
uk: :: Встановити %s з групи %s?

en: :: Install whole content?
uk: :: Встановити весь вміст?

en: :: Remove %s from group %s?
uk: :: Вилучити %s з групи %s?

en: :: Replace %s with %s/%s?
uk: :: Замінити %s на %s/%s?

en: :: Retrieving packages from %s...
uk: :: Завантаження пакунків з %s...

en: :: Starting full system upgrade...
uk: :: Починається оновлення системи...

en: :: Synchronizing package databases...
uk: :: Синхронізація бази даних пакунків...

en: :: The following packages should be upgraded first :
uk: :: Спершу будуть оновлені такі пакунки:

en: :: group %s (including ignored packages):
uk: :: група %s (в тому числі ігноровані пакунки):

en: :: group %s:
uk: :: група %s:

en: :: the following package(s) cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
uk: :: такі пакунки не можуть бути оновлені через нерозв'язяні залежності:

en: A package has already been built, installing existing package...
uk: Пакунок уже був зібраний, встановлення існуючого пакунку...

en: A package has already been built. (use -f to overwrite)
uk: Пакунок уже був зібраний. (використайте -f щоб перезаписати)

en: Aborting...
uk: Припинення...

en: Adding %s...
uk: Долучення %s...

en: Adding delta '%s'
uk: Додавання дельта-патчу '%s'

en: Adding install script...
uk: Долучення скрипту встановлення...

en: Adding package '%s'
uk: Додання пакунка '%s'

en: Adding package changelog...
uk: Долучення списку змін пакунка...

en: An entry for '%s' already existed
uk: Запис для '%s' вже існував

en: Architecture   :
uk: Архітектура             :

en: Backup Files:
uk: Файли резервної копії:

en: Because pacman uses many small files to keep track of packages,\nthere is a tendency for these files to become fragmented over time.\nThis script attempts to relocate these small files into one\ncontinuous location on your hard drive. The result is that the hard\ndrive should be able to read them faster, since the hard drive head\ndoes not have to move around the disk as much.\n
uk: Оскільки pacman використовує багато маленьких файлів для стеження\nза пакунками, є можливість їхньої фрагментації з часом.\nЦей скрипт дає можливість помістити ці малі файли в одну\nнеперервну область на вашому жорсткому диску.\nВ результаті, жорсткий диск буде в змозі прочитати їх швидше.\n

en: Build Date     :
uk: Дата збирання           :

en: Build Failed.
uk: Збирання невдале.

en: Cache directory: %s
uk: Каталог кешу: %s

en: Cannot create temp directory for database building.
uk: Не можливо створити тимчасовий каталог для побудови бази даних.

en: Cannot find openssl.
uk: Неможливо знайти openssl.

en: Cannot find the sudo binary! Is sudo installed?
uk: Неможливо знайти бінарний файл sudo! Чи sudo встановлено?

en: Cannot find the xdelta3 binary! Is xdelta3 installed?
uk: Неможливо знайти бінарний файл xdelta3! Чи xdelta3 встановлено?

en: Checking Buildtime Dependencies...
uk: Перевірка залежностей, необхідних для збирання...

en: Checking Runtime Dependencies...
uk: Перевірка залежностей, необхідних для запуску...

en: Checking integrity...
uk: Перевірка цілісності...

en: Cleaning up ALL files from %s.
uk: Очищення УСІХ файлів з %s.

en: Cleaning up...
uk: Очищення...

en: Compressed Size: %6.2f K
uk: Стиснений розмір        : %6.2f К

en: Compressing man and info pages...
uk: Стиснення сторінок man/info...

en: Compressing package...
uk: Стиснення пакунка...

en: Compressing source package...
uk: Стиснення вихідного пакунку...

en: Computing md5 checksums...
uk: Підрахунок контрольної суми md5...

en: Conflicts With :
uk: Конфліктує з            :

en: Could not resolve all dependencies.
uk: Неможливо розв'язати усі залежності.

en: Creating 'deltas' db entry...
uk: Створення запису 'deltas'...

en: Creating 'depends' db entry...
uk: Створення запису 'depends'...

en: Creating 'desc' db entry...
uk: Створення запису 'desc'...

en: Creating package...
uk: Створення пакунка...

en: Creating source package...
uk: Створення пакунку вихідних файлів...

en: Creating updated database file '%s'
uk: Створення поновленого файлу бази даних '%s'

en: Database directory cleaned up
uk: Каталог бази даних очищено

en: Database directory: %s
uk: Каталог бази даних: %s

en: Delta matching '%s' not found.
uk: Дельта-патч, що відповідає '%s', не знайдено.

en: Depends On     :
uk: Залежить від            :

en: Description    :
uk: Опис                    :

en: Determining latest bzr revision...
uk: Визначення останніх змін bzr...

en: Determining latest cvs revision...
uk: Визначення останніх змін cvs...

en: Determining latest darcs revision...
uk: Визначення останніх змін darcs...

en: Determining latest git revision...
uk: Визначення останніх змін git...

en: Determining latest hg revision...
uk: Визначення останніх змін hg...

en: Determining latest svn revision...
uk: Визначення останніх змін svn...

en: Do not use the '-F' option. This option is only for use by makepkg.
uk: Не використовуйте опцію '-F'. Ця опція використовується тільки makepkg.

en: Do you want to remove %s?
uk: Ви хочете вилучити %s?

en: Do you want to remove ALL files from cache?
uk: Ви хочете вилучити ВСІ файли з кешу?

en: Do you want to remove outdated packages from cache?
uk: Ви хочете вилучити застарілі пакунки з кешу?

en: Do you want to remove these packages?
uk: Ви хочете вилучити ці пакунки?

en: Do you want to remove uninstalled packages from cache?
uk: Ви хочете вилучити невстановлені пакунки з кешу?

en: Do you want to remove unused repositories?
uk: Ви хочете вилучити репозиторії, які не використовуються?

en: Download Size  : %6.2f K
uk: Розмір завантаження     : %6.2f К

en: Downloading %s...
uk: Завантаження %s...

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: ERROR: Can not create temp directory for database building.
uk: ПОМИЛКА: Неможливо створити тимчасовий каталог для побудови бази даних.

en: Entering fakeroot environment...
uk: Вхід до середовища fakeroot...

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
uk: Виникли помилки, пакунки не були оновлені.

en: Example for GPL'ed software: license=('GPL').
uk: Приклад для GPL програм: license=('GPL').

en: Example:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0.pkg.tar.gz
uk: Приклад:  repo-add /path/to/repo.db.tar.gz pacman-3.0.0.pkg.tar.gz

en: Example:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26
uk: Приклад:  repo-remove /path/to/repo.db.tar.gz kernel26

en: Explicitly installed
uk: Явно встановлений

en: Extracting %s with %s
uk: Розпаковування %s з %s...

en: Extracting Sources...
uk: Розпаковування файлів...

en: Extracting database to a temporary location...
uk: Розпакування бази даних до тимчасового місця...

en: FAILED
uk: НЕВДАЛО

en: Failed to acquire lockfile: %s.
uk: Не вдалося отримати файл замкнення: %s.

en: Failed to create package file.
uk: Не вдалося створити файл пакунка.

en: Failed to create source package file.
uk: Не вдалося створити файл вихідного пакунку.

en: Failed to extract %s
uk: Не вдалося розпакувати %s

en: Failed to install all missing dependencies.
uk: Не вдалося встановити всі відсутні залежності.

en: Failed to install built package(s).
uk: Не вдалося встановити зібрані пакунки.

en: Failed to remove installed dependencies.
uk: Не вдалося вилучити встановлені залежності.

en: Failure while downloading %s
uk: Невдача під час завантаження %s

en: Fakeroot must be installed if using the 'fakeroot' option
uk: Fakeroot повинен бути встановлений, для того, щоб викостовувати опцію 'fakeroot'

en: File %s does not seem to be a valid package, remove it?
uk: Файл %s не схожий на вірний пакунок, вилучити його?

en: File '%s' not found.
uk: Файл '%s' не знайдено.

en: Finished making: %s
uk: Закінчено створення: %s

en: Finished. Your pacman database has been optimized.
uk: Закінчено. Базу даних пакунків оптимізовано.

en: Found %s in build dir
uk: Знайдено %s в каталозі збирання

en: Generating .PKGINFO file...
uk: Генерування .PKGINFO...

en: Generating checksums for source files...
uk: Генерування контрольних сум для вихідних файлів...

en: Groups         :
uk: Групи                   :

en: Held by process %s
uk: Утримано процесом %s

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
uk: HoldPkg знайдено в списку пакунків. Бажаєте продовжити?

en: If -p is not specified, makepkg will look for '%s'
uk: Якщо -p не вказано, makepkg буде шукати '%s'

en: In addition, please run makepkg -C outside of your cache directory.
uk: Будь-ласка, запустіть makepkg -C за межами каталогу кешу.

en: Install Date   :
uk: Дата встановлення       :

en: Install Reason :
uk: Причина встановлення    :

en: Install Script :
uk: Скрипт встановлення     :

en: Install script %s not found.
uk: Скрипт встановлення %s не знайдено.

en: Install scriptlet (%s) does not exist.
uk: Скрипт встановлення (%s) не існує.

en: Installed Size : %6.2f K
uk: Встановлений розмір     : %6.2f К

en: Installed as a dependency for another package
uk: Встановлений як залежність до іншого пакунку

en: Installing missing dependencies...
uk: Встановлення відсутніх залежностей...

en: Integrity check FAILED, reverting to old database.
uk: Перевірка цілісності НЕВДАЛА, повернення до старої бази даних.

en: Integrity checks (%s) differ in size from the source array.
uk: Перевірки цілісності (%s) відрізняються за розміром від масиву source.

en: Integrity checks are missing.
uk: Перевірки цілісності відсутні.

en: Invalid command name '%s' specified.
uk: Вказана невірна команда '%s'.

en: Invalid integrity algorithm '%s' specified.
uk: Вказано невірний алгоритм цілісності '%s'.

en: Invalid package file '%s'.
uk: Невірний файл пакунка '%s'.

en: Leaving fakeroot environment.
uk: Вихід із середовища fakeroot.

en: Licenses       :
uk: Ліцензії                :

en: MD5 Sum        :
uk: Сума MD5                :

en: MD5sum'ing the old database...
uk: Підрахунок суми MD5 старої бази даних...

en: MISSING		%s
uk: ВІДСУТНІЙ		%s

en: MODIFIED	%s
uk: ЗМІНЕНО	%s

en: Making and MD5sum'ing the new database...
uk: Створення та підрахунок суми MD5 нової бази даних...

en: Making package: %s
uk: Створення пакунка: %s

en: Missing Dependencies:
uk: Відсутні залежності:

en: Missing dependencies cannot be installed or removed as a normal user
uk: Відсутні залежності не можуть бути встановлені чи вилучені простим користувачем

en: Missing pkg/ directory.
uk: Каталог pkg/ відсутній.

en: NO
uk: НІ

en: NOT FOUND
uk: НЕ ЗНАЙДЕНО

en: Name           :
uk: Назва                   :

en: New optional dependencies for %s
uk: Нові необов'язкові залежності для %s

en: No
uk: Ні

en: No files have been removed.
uk: Нічого не було вилучено.

en: No package owns %s
uk: Жоден пакунок не є власником %s

en: No packages modified, nothing to do.
uk: Жодні пакунки не були змінені, нема що робити.

en: No packages remain, creating empty database.
uk: Не залишилося жодного пакунка, створення порожньої бази даних.

en: None
uk: Немає

en: Not Modified	%s
uk: Не змінено	%s

en: Note that many packages may need a line added to their %s
uk: Зверніть увагу, що багато пакунків потребують додання рядка до їх %s

en: One or more files did not pass the validity check!
uk: Один чи кілька файлів не пройшли перевірку на відповідність!

en: Optional Deps  :
uk: Необов'язкові залежності:

en: Optional dependencies for %s
uk: Необов'язкові залежності для %s

en: Options:
uk: Опції:

en: Package matching '%s' not found.
uk: Пакунок, що відповідає '%s', не знайдено.

en: Packager       :
uk: Пакувальник             :

en: Packaging Failed.
uk: Збирання невдале.

en: Pacman failed to install missing dependencies.
uk: Pacman не зміг встановити відсутні залежності.

en: Pacman lock file was found. Cannot run while pacman is running.
uk: Знайдений lock-файл. Поки Pacman працює - виконання неможливе.

en: Pacman returned a fatal error (%i): %s
uk: Pacman повернув фатальну помилку (%i): %s

en: Part of the package group has already been built. (use -f to overwrite)
uk: Частина групи пакунків уже була зібрана. (використайте -f щоб перезаписати)

en: Passed
uk: Пройдено

en: Please add a license line to your %s!
uk: Будь-ласка, додайте рядок ліцензії до вашого %s!

en: Please rerun makepkg without the --asroot flag.
uk: Будь-ласка, перезапустіть makepkg без опції --asroot.

en: Problem removing files; you may not have correct permissions in %s
uk: Проблема при вилученні файлів; можливо ви не маєте коректних прав у %s

en: Proceed with download?
uk: Продовжити завантаження?

en: Proceed with installation?
uk: Продовжити встановлення?

en: Provides       :
uk: Забезпечує              :

en: Provides array cannot contain comparison (< or >) operators.
uk: Масив provides не може містити оператори порівняння (< або >).

en: Purging other files...
uk: Вилучення інших файлів...

en: Remove (%d):
uk: Вилучити (%d):

en: Removing doc files...
uk: Вилучення файлів doc...

en: Removing empty directories...
uk: Вилучення порожніх каталогів...

en: Removing existing entry '%s'...
uk: Вилучення існуючого запису '%s'...

en: Removing existing pkg/ directory...
uk: Вилучення існуючого каталога pkg/...

en: Removing libtool .la files...
uk: Вилучення файлів libtool .la...

en: Replaces       :
uk: Замінює                 :

en: Repository     :
uk: Репозиторій             :

en: Repository file '%s' could not be created.
uk: Файл репозиторію '%s' не може бути створений.

en: Repository file '%s' is not a proper pacman database.
uk: Файл репозиторію '%s' не є коректною базою даних пакунків.

en: Repository file '%s' was not found.
uk: Файл рерозиторію '%s' не знайдено.

en: Required By    :
uk: Потрібен для            :

en: Retrieving Sources...
uk: Стягування файлів...

en: Rotating database into place...
uk: Встановлення нової бази даних...

en: Running makepkg as an unprivileged user will result in non-root
uk: В результаті запуск makepkg непривілейованим користувачем запаковані файли

en: Running makepkg as root is a BAD idea and can cause
uk: Запуск makepkg з-під користувача root - ПОГАНА ідея, і може спричинити

en: Searching for delta '%s'...
uk: Пошук дельта-патчу '%s'...

en: Searching for package '%s'...
uk: Пошук пакунка '%s'...

en: Skipping dependency checks.
uk: Пропуск перевірок залежностей.

en: Skipping source extraction       -- using existing src/ tree
uk: Пропуск розпакування вихідних файлів         -- використання src/

en: Skipping source integrity checks -- using existing src/ tree
uk: Пропуск перевірки цілісності вихідних файлів -- використання src/

en: Skipping source retrieval        -- using existing src/ tree
uk: Пропуск стягування вихідних файлів           -- використання src/

en: Source cache cleaned.
uk: Кеш вихідних файлів очищений.

en: Source destination must be defined in %s.
uk: Каталог вихідних файлів повинен бути вказаний в %s.

en: Source package created: %s
uk: Вихідний пакунок створено: %s

en: Sources are ready.
uk: Вихідні файли готові.

en: Starting %s()...
uk: Початок %s()...

en: Starting build()...
uk: Початок build()...

en: Stripping debugging symbols from binaries and libraries...
uk: Вилучення відлагоджувальних символів з бінарних файлів та бібліотек...

en: Syncing database to disk...
uk: :: Синхронізація бази даних пакунків...

en: Tar'ing up %s failed.
uk: Пакування %s не вдалося.

en: Tar'ing up %s...
uk: Пакування %s...

en: Targets (%d):
uk: Пакунки (%d):

en: The --asroot option is meant for the root user only.
uk: Опція --asroot призначена тільки для root'а.

en: The download program %s is not installed.
uk: Програму для завантаження %s не встановлено.

en: The package directory is empty, there is nothing to repackage!
uk: Каталог пакунка порожній, нема нічого для перепакування!

en: The package group has already been built, installing existing packages...
uk: Група пакунків уже була зібрана, встановлення існуючих пакунків...

en: The package group has already been built. (use -f to overwrite)
uk: Група пакунків уже була зібрана. (використайте -f щоб перезаписати)

en: The source directory is empty, there is nothing to build!
uk: Каталог пакунка порожній, нема нічого для збирання!

en: There is no agent set up to handle %s URLs. Check %s.
uk: Немає агента, щоб опрацювати %s посилання. Перевірте %s.

en: These options can be passed to pacman:
uk: Можуть бути вказані такі опції:

en: Tidying install...
uk: Покращення встановлення...

en: Total Download Size:    %.2f MB
uk: Загальний розмір завантаження:   %.2f МБ

en: Total Installed Size:   %.2f MB
uk: Загальний розмір встановлення:   %.2f МБ

en: Total Removed Size:   %.2f MB
uk: Загальний розмір вилучення:   %.2f МБ

en: URL            :
uk: Посилання               :

en: Unable to find source file %s for extraction.
uk: Неможливо знайти файл %s для розпакування.

en: Unable to find source file %s to generate checksum.
uk: Неможливо знайти вихідний файл %s, щоб згенерувати контрольну суму.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Untar'ing %s failed.
uk: Розпакування %s не вдалося.

en: Usage: %s [options]
uk: Використання: %s [опції]

en: Usage: %s [pacman_db_root]
uk: Використання: %s [pacman_db_root]

en: Usage: repo-add [-q] <path-to-db> <package|delta> ...\n
uk: Використання: repo-add [-q] <path-to-db> <package|delta> ...\n

en: Usage: repo-remove [-q] <path-to-db> <packagename|delta> ...\n\n
uk: Використання: repo-remove [-q] <path-to-db> <packagename|delta> ...\n\n

en: Use the -q/--quiet flag to minimize output to basic messages, warnings,\nand errors\n\n
uk: Використовуйте опцію -q/--quiet для зменшення виводу до основних повідомлень,\nпопереджень і помилок\n\n

en: Using cached copy of %s
uk: Використовується копія %s з кешу

en: Validating source files with %s...
uk: Звірення вихідного коду з %s...

en: Version        :
uk: Версія                  :

en: Version found: %s
uk: Знайдена версія: %s

en: WARNING:
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: YES
uk: ТАК

en: Yes
uk: Так

en: You do not have write permission to store downloads in %s.
uk: У вас немає прав для того, щоб зберегти завантаження в %s.

en: You must have correct permissions to optimize the database.
uk: Ви повинні мати коректні права, щоб оптимізувати базу даних.

en: \0--holdver and --forcever cannot both be specified
uk: \0--holdver та --forcever не можуть бути вказані одночасно

en: applying deltas...
uk: накладання дельта-патчів...

en: cannot determine ownership of a directory
uk: неможливо визначити власника каталога

en: cannot determine real path for '%s': %s
uk: неможливо визначити справжній шлях до '%s': %s

en: checking delta integrity...
uk: перевірка цілісності дельта-патчу...

en: checking dependencies...
uk: перевірка залежностей...

en: checking for file conflicts
uk: перевірка файлових конфліктів

en: checking for file conflicts...
uk: перевірка на наявність конфліктів між файлами...

en: checking package integrity...
uk: перевірка цілісності пакунків...

en: config file %s could not be read.
uk: неможливо прочитати файл налаштувань %s.

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: Всі директиви повинні належати секції.

en: config file %s, line %d: bad section name.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: погана назва секції.

en: config file %s, line %d: directive '%s' not recognized.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: директива '%s' не розпізнана.

en: config file %s, line %d: syntax error in config file- missing key.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: синтаксична помилка у файлі налаштувань - відсутній ключ.

en: could not access cache directory
uk: немає доступу до кешу

en: could not access database directory
uk: немає доступу до каталога бази даних

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
uk: неможливо додати адресу сервера до бази даних '%s': %s (%s)

en: could not calculate checksums for %s
uk: неможливо підрахувати контрольні суми для %s

en: could not chdir to download directory %s
uk: неможливо перейти в каталог завантаження %s

en: could not create new cache directory
uk: неможливо створити новий каталог кешу

en: could not register '%s' database (%s)
uk: неможливо зареєструвати базу даних '%s' (%s)

en: could not register 'local' database (%s)
uk: неможливо зареєструвати базу даних 'local' (%s)

en: could not remove cache directory
uk: неможливо вилучити каталог кешу

en: could not remove repository directory
uk: неможливо вилучити каталог репозиторія

en: diff tool was not found, please install diffutils.
uk: diff не знайдено. Будь-ласка, встановіть diffutils.

en: downloading %s...
uk: завантаження %s...

en: error:
uk: помилка:

en: error: %s
uk: помилка: %s

en: failed to commit transaction (%s)
uk: не вдалося завершити транзакцію (%s)

en: failed to init transaction (%s)
uk: не вдалося розпочати транзакцію (%s)

en: failed to initialize alpm library (%s)
uk: не вдалося ініціалізувати бібліотеку alpm (%s)

en: failed to prepare transaction (%s)
uk: не вдалося підготувати операцію (%s)

en: failed to read file '%s': %s
uk: не вдалося прочитати файл '%s': %s

en: failed to release transaction (%s)
uk: не вдалося завершити транзакцію (%s)

en: failed to synchronize any databases
uk: не вдалося синхронізувати жодну базу даних

en: failed to update %s (%s)
uk: не вдалося оновити %s (%s)

en: failed.
uk: невдало.

en: file path too long
uk: шлях до файлу надто довгий

en: file(s)
uk: файл(и)

en: function:
uk: функція:

en: function: %s
uk: функція: %s

en: generating %s with %s...
uk: генерування %s з %s...

en: group "%s" was not found
uk: групу "%s" не знайдено

en: in the BUILDENV array in %s.
uk: в масиві BUILDENV у %s.

en: installing
uk: встановлення

en: installing %s...
uk: встановлення %s...

en: invalid option
uk: невірна опція

en: invalid value for 'CleanMethod' : '%s'
uk: невірне значення для 'CleanMethod' : '%s'

en: loading package data...
uk: завантаження вмісту пакунка...

en: looking for inter-conflicts...
uk: пошук конфліктів між пакунками...

en: malloc failure: could not allocate %zd bytes
uk: помилка malloc: неможливо розмістити %zd байтів

en: missing package function for split package '%s'
uk: відсутня функція package для розділеного пакунка '%s'

en: no URL for package: %s
uk: відсутнє посилання для пакунка: %s

en: no changelog available for '%s'.
uk: немає списку змін для '%s'.

en: no file was specified for --owns
uk: не було вказано файл для --owns

en: no operation specified (use -h for help)
uk: не вказано операцію (використайте -h для довідки)

en: no targets specified (use -h for help)
uk: не вказані цілі (додайте -h для довідки)

en: no usable package repositories configured.
uk: працюючі репозиторії не налаштовані.

en: only one operation may be used at a time
uk: тільки одна операція може використовуватися одночасно

en: operation
uk: операція

en: operations:
uk: операції:

en: options
uk: опції

en: options array contains unknown option '%s'
uk: Масив options містить невідому опцію '%s'

en: ownership of the packaged files. Try using the fakeroot environment by
uk: не будуть власністю root'а. Спробуйте використовувати середовище fakeroot,

en: package "%s" not found
uk: пакунок "%s" не знайдено

en: package '%s' was not found
uk: пакунок '%s' не знайдено

en: package '%s' was not found in repository '%s'
uk: пакунок '%s' не знайдено в репозиторії '%s'

en: package(s)
uk: пакунки

en: pacman was not found in PATH; skipping dependency checks.
uk: pacman не знайдено в PATH; пропуск перевірок залежностей.

en: pacman-optimize is a little hack that should improve the performance\nof pacman when reading/writing to its filesystem-based database.\n\n
uk: pacman-optimize - це маленька програмка, яка покращить швидкодію\npacman при читанні/запису до базованої на файловій системі бази даних.\n\n

en: permanent, catastrophic damage to your system. If you
uk: постійну, катастрофічну шкоду вашій системі. Якщо ви

en: placing 'fakeroot' in the BUILDENV array in %s.
uk: помістивши 'fakeroot' в масив BUILDENV у %s.

en: problem adding cachedir '%s' (%s)
uk: проблема під час додавання каталога кешу '%s' (%s)

en: problem setting dbpath '%s' (%s)
uk: проблема встановлення '%s' шляхом до бази даних (%s)

en: problem setting logfile '%s' (%s)
uk: проблема встановлення '%s' лог-файлом (%s)

en: problem setting rootdir '%s' (%s)
uk: проблема встановлення '%s' кореневим каталогом (%s)

en: removing
uk: вилучення

en: removing %s...
uk: вилучення %s...

en: removing all files from cache...
uk: вилучення всіх файлів з кешу...

en: removing old packages from cache...
uk: вилучення старих пакунків з кешу...

en: repo-add will update a package database by reading a package file.\nMultiple packages to add can be specified on the command line.\n\n
uk: repo-add поновить базу даних пакунків, прочитавши файл пакунку.\nВ командному рядку може бути вказано кілька пакунків.\n\n

en: repo-remove will update a package database by removing the package name\nspecified on the command line from the given repo database. Multiple\npackages to remove can be specified on the command line.\n\n
uk: repo-remove поновить базу даних пакунків, вилучивши ім'я пакунку,\nяке вказане у командному рядку, з даного репозиторія.\nВ командному рядку може бути вказано кілька пакунків.\n\n

en: repository "%s" was not found.
uk: репозиторій "%s" не знайдено.

en: repository '%s' does not exist
uk: репозиторій '%s' не існує

en: requires an argument
uk: потребує параметр

en: resolving dependencies...
uk: розв'язання залежностей...

en: root path too long
uk: шлях до кореневого каталогу надто довгий

en: running XferCommand: fork failed!
uk: виконання XferCommand: не вдалося зробити fork!

en: skipping target: %s
uk: пропуск пакунка: %s

en: success!
uk: успішно!

en: such as arch=('%s').
uk: , такого як arch=('%s').

en: the -f and --force options are no longer recognized
uk: опції -f та --force більше не діють

en: unrecognized option
uk: невідома опція

en: upgrading
uk: оновлення

en: upgrading %s...
uk: оновлення %s...

en: usage
uk: використання

en: use options=(force) in the PKGBUILD instead
uk: замість них використовуйте options=(force) в PKGBUILD

en: warning:
uk: попередження:

en: warning: %s
uk: попередження: %s

en: wish to run as root, please use the --asroot option.
uk: хочете запустити з-під root'а - використайте опцію --asroot.

en: without sudo; install and configure sudo to auto-resolve dependencies.
uk: без sudo; встановіть чи налаштуйте sudo, щоб автоматично розв'язувати залежності.

en: you cannot perform this operation unless you are root.
uk: ви можете виконати цю операцію тільки як root.
